Długie, zalotne rzęsy to najlepsza oprawa dla pięknych oczu. Dodają spojrzeniu blasku, sprawiają, że jest bardziej intrygujące i tajemnicze. Jak uzyskać efekt gęstej firanki rzęs? Sprawdzonym sposobem są sztuczne rzęsy. Które wybrać, jak je nakładać i jak o nie dbać, by efekt był jak najbardziej naturalny?

Jakie sztuczne rzęsy wybrać?

Sztuczne rzęsy to szybki sposób na wydobycie z oczu ich naturalnego piękna. Dzięki nim długimi, ciemnymi, gęstymi rzęsami może cieszyć się każda kobieta, nawet ta, której natura w tym względzie nie obdarzyła zbyt hojnie.
Wiele kobiet wciąż kojarzy przyklejane rzęsy z produktami sprzed lat, które tworzyły sztuczny, przesadzony efekt. Tymczasem obecnie na rynku są dostępne rzęsy sztuczne, które odpowiednio dobrane do typu urody i właściwie zaaplikowane, prezentują się bardzo naturalnie i subtelnie.
Które sztuczne rzęsy wybrać, by uzyskać jak najlepszy efekt? Za najbardziej renomowany produkt uznawane są rzęsy naturalne, które przypominają te własne – są delikatne, sprężyste, doskonale reagują na zalotkę i tusz.

Jak nakładać sztuczne rzęsy?

Jak zaaplikować sztuczne rzęsy? To wymaga trochę wprawy. Zawsze należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Niektóre sztuczne rzęsy nakładane są w całości na linię rzęs, inne przyklejane są kępkami. Ważne, żeby robić to ostrożnie, nie wykraczając poza linię rzęs, inaczej efekt będzie sztuczny i mało atrakcyjny
Nie mając doświadczenia w aplikacji sztucznych rzęs, warto skorzystać z pomocy kosmetyczki, zwłaszcza planując większe wyjście i licząc na naturalny, dopracowany efekt.

Jak dbać o rzęsy sztuczne, żeby długo zachowały piękny wygląd?

Jak dbać o sztuczne rzęsy? Produkty jednorazowe należy usunąć przy zmywaniu makijażu, delikatnie odsuwając je od linii rzęs. Zwykle wystarcza namoczenie ich przed dłuższą chwilę wacikiem nasączonym płynem do demakijażu.
Rzęsy, które mają utrzymać się dłużej, należy traktować delikatnie w czasie zmywania i wykonywania makijażu. Te naturalne powinno pielęgnować się podobnie jak swoje własne – nawilżając olejkami i przeznaczonymi do pielęgnacji rzęs produktami kosmetycznymi. Wtedy dłużej zachowają ładny wygląd, będą zdrowe, elastyczne, gęste i stworzą efekt pięknego spojrzenia.

Sztuczne rzęsy kupisz na komsetykizameryki.pl

[Głosów:3    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here