Liposukcja to zabieg kosmetyczny polegający na operacyjnym usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki liposukcji można w szybki i skuteczny sposób pozbyć się tłuszczu z niemal każdej części ciała, w tym z brzucha, pleców i ud. Liposukcja modeluje sylwetkę, nadając jej pożądany przez pacjenta wygląd.

Liposukcja – kiedy zdecydować się na odsysanie tłuszczu?

Bardzo często, pomimo wielu starań wkładanych w odchudzanie, nie możemy pozbyć się niechcianego tłuszczu. Powodów tej sytuacji może być bardzo wiele, jednak do najczęstszych i najbardziej powszechnych przyczyn nadwagi należą: choroby, czynniki genetyczne, a także brak konsekwencji w odchudzaniu.

Brak rezultatów odchudzania może powodować ogromną frustrację, szczególnie wtedy, gdy podjęty wysiłek nie przynosi widocznych rezultatów. Osoby, którym dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych efektów bardzo często decydują się na zabieg liposukcji.

Jak przygotować się do zabiegu liposukcji?

Osoba, która chce poddać się zabiegowi liposukcji powinna cieszyć się dobrym zdrowiem. Procedury nie wykonuje się u pacjentów chorych na cukrzycę czy cierpiących na choroby przewlekłe. Przeciwskazaniem do wykonania zabiegu są również zaburzenia krzepnięcia krwi, a także schorzenia skóry i nerek. Zabiegowi nie mogą poddać się również osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne i nałogowi palacze.

Stan zdrowia pacjenta muszą potwierdzić badania i konsultacje – do wykonanie zabiegu nie wystarczą wyłącznie deklaracje i oświadczenia pacjenta. Przygotowując się do do zabiegu liposukcji, oprócz szczegółowego wywiadu z lekarzem, trzeba wykonać między innymi: morfologię krwi, badanie moczu oraz glukozy.

Odsysanie tłuszczu cena – ile trzeba zapłacić za zabieg liposukcji?

Ceny odsysania tłuszczu będą różnić się w zależności od oferty kliniki, na którą się zdecydujemy, a także od miejsca na ciele, z którego zostanie usunięty tłuszcz.

Wpisując w wyszukiwarkę hasło ” Odsysanie tłuszczu cena” trafimy na wiele wyników. Najbardziej popularne zabiegi, które obejmują wymodelowanie brzucha i ud to koszt kilku tysięcy złotych.

Liposukcja ud cena, liposukcja brzucha cena – za który zabieg zapłacimy więcej?

Cena liposukcji ud waha się w granicach 5 tysięcy złotych, jednak czasami koszt zabiegu może wynieść nawet 12 tysięcy złotych. Cena liposukcji brzucha to z kolei wydatek rzędu od 4 do 8 tysięcy złotych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here