W dzisiejszych czasach jedną z najczęściej używanych rzeczy jest telefon komórkowy, który służy nie tylko do kontaktu z innymi osobami poprzez zwyczajne dzwonienie, wiadomości SMS, ale również przez maile i portale społecznościowe. Często telefony używane są także do zakupów czy gier. Ich wybór jest bardzo szeroki. Również wybór sieci, której musimy być częścią, aby móc korzystać z sieci jest dosyć spory.

Jedną z największych sieci dostępnych na terenie Polski jest sieć Orange, które w swojej ofercie posiada wiele taryf do wyboru, w zależności od potrzeb użytkownika. Sieć Orange zapewnia również różnego rodzaju pakiety internetowe, SMSowe oraz minutowe.

Sieć Orange pozwala także na zaoszczędzenie pewnej kwoty pieniędzy, dzięki doładowaniem. Jedną z takich usługa Skarbonka.

Czym jest usługa Skarbonka?

Usługa Skarbonka jest uruchamiana za darmo, a oszczędności są zbierane na dodatkowym wirtualnym koncie o nazwie Skarbonka. Oszczędności gromadzone są przy każdym doładowaniu. Kwota oszczędności różni się w zależności od kwoty doładowania, a także od stażu użytkownika w sieci Orange.

Jak włączyć usługę Skarbonka?

Włączenie usługi można wykonać przez internet po zalogowaniu się do konta przypisanego do danego numeru, za pomocą SMS, a także poprzez wpisanie specjalnego numeru i wykonanie połączenia. W momencie zebrania 5 zł będących minimalną kwotą, dającą możliwość wypłaty środków ze Skarbonki, istnieje możliwość przelania zebranych środków na konto główne lub konto promocyjne przypisanych do danego numeru telefonu.

Jak przelać pieniądze ze Skarbonki Orange?

Sieć Orange daje możliwość wyboru opcji przelewu zgromadzonych w Skarbonce środków. W pierwszej opcji przelew wykonuje się na konto główne i środki mogą być przeznaczone na dowolną usługę. W tym celu należy przelać kwotę online lub wysłać SMS o treści GLOWNE X pod numer 8048, gdzie X odpowiada kwocie, którą chcemy przelać. W drugiej opcji przelane środki przeznaczone mogą być na rozmowy i SMSy z numerami, które również należą do sieci Orange, aby przelać środki należy zrobić przelew online lub wysłać SMS o treści PROMO X pod numer 8048, gdzie X odpowiada kwocie, którą chcemy przelać. Trzecia opcja pozwala na przelew środków na rozmowy i SMSy z wszystkimi sieciami. Jak przelać pieniądze ze Skarbonki Orange? Należy zrobić przelew online lub wysłać SMS o treści ROZMOWY X pod numer 8048, gdzie X odpowiada kwocie, którą chcemy przelać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here