Okres przedświąteczny to napięty czas dla każdego z nas. Znalezienie idealnego prezentu dla bliskiej osoby nie jest łatwe. Po pierwsze dlatego, że dostęp do wszystkiego jest dziś tak łatwy, a półki sklepowe uginają się od propozycji upominków mikołajkowych i gwiazdkowych.

Po drugie – zawsze chcemy wybrać taki prezent, co do którego mamy pewność, że sprawi osobie obdarowywanej przyjemność. Że będzie z niego szczerze zadowolona i zapamięta go na dłuższy czas, wspominając nas podczas jego używania. Jeśli szukasz prezentu dla młodej dziewczyny – polecamy zestaw lakierów hybrydowych.

Lakiery hybrydowe to rozwiązanie dla każdej dziewczyny

Manicure hybrydowy to dzisiaj coraz popularniejsza wśród nastolatek i młodych kobiet technika zdobienia paznokci. Wiele z nich korzysta z usług stylistek, ale w dzisiejszych czasach nie ma już takiej konieczności. Zestaw lakierów hybrydowych daje możliwość samodzielnego wykonania manicure hybrydowego każdej z nas.

Dlatego jest pewne, że każda obdarowana osoba ucieszy się z tego prezentu. Jeśli wcześniej nie próbowała samodzielnej stylizacji – poczuje od razu radość na myśl o nowym doświadczeniu. Jeżeli pierwsze kroki ma już za sobą – sprawisz jej przyjemność, powiększając jej dotychczasową kolekcję o kolejne kolory.

Zestaw startowy lakierów hybrydowych

Startowy zestaw lakierów hybrydowych to opcja dla początkujących – kompletna wyprawka dla młodej stylistki, która umożliwi jej samodzielne wykonanie manicure. To inwestycja na lata. Co znajdziemy w zestawie startowym?

  • – lampę LED – sprzęt do utwardzania lakierów
  • – lakier bazowy do stworzenia podkładu pod kolor
  • – lakier hybrydowy kolorowy
  • – top do wykończenia stylizacji
  • – cleaner do odtłuszczania płytki i usunięcia warstwy dyspersyjnej
  • – zmywacz do hybrydy
  • – pilniczki do paznokci
  • – bloczek polerski do zmatowienia płytki

Taki zestaw to już solidna podstawa do budowania własnej kolekcji, opartej na lakierach hybrydowych. Niektóre produkty będzie trzeba coś jakiś czas uzupełniać w miarę ich zużywania. Inne – na przykład lampę – kupujesz raz, zyskując sprzęt na kilka lub kilkanaście lat.

Zestaw lakierów hybrydowych do uzupełnienia kolekcji

Dla bardziej zaawansowanych amatorek manicure polecamy zestaw lakierów hybrydowych w mniejszej wersji. Przykładem może być takie, który jest złożony z trzech lakierów kolorowych. Trzy odcienie to już całkiem sporo jak na prywatną, domową kolekcję. Inną opcją jest zestaw z jednym lakierem kolorowym, a do tego bazą i topem.

Baza i top do hybryd to produkty, których używa się przy każdej stylizacji, dlatego zużywają się najszybciej. Prezent w ich postaci zawsze będzie trafiony. Możesz zatem wybrać zestaw z bazą, topem oraz odżywczą oliwką do paznokci i skórek. Lub wybrać oliwkę w zestawie z lakierem kolorowym.

Zestawy hybrydowe w różnorodnych konfiguracjach

Jak widzisz, możliwości są nieograniczone i możesz dobrać zestaw lakierów hybrydowych do wymagań konkretnej osoby. Jeśli znasz ją na tyle dobrze, aby wybrać lakiery kolorowe, postaw na taki zestaw. Jeśli jednak nie jesteś pewien co do tego, jakie kolory lubi – wybierz coś bardziej uniwersalnego.

W okresie świątecznym znajdziesz wiele zestawów gotowych do wręczenia dzięki specjalnie zaprojektowanym opakowaniom. To ciekawy pomysł na upominek, biorąc pod uwagę zarówno jego użyteczność, jak i formę oprawy. A jeśli żadna z naszych propozycji cię nie zachwyciła, zawsze możesz wybrać pojedyncze produkty, tworząc swój autorski zestaw!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here