Winietki są obecnie bardzo modnym dodatkiem na stoły podczas weselne. Zawierają imiona i nazwiska zaproszonych osób i umiejscawia przy konkretnym stole i odpowiednim miejscu przeznaczonym dla tej właśnie osoby. Okazuje się, że idealnie sprawdzają się podczas innych imprez okolicznościowych lub rodzinnych.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/winietki/

Winietki nie tylko na przyjęciu ślubnym

Większość z nas zna tę praktykę z wesel, ale nie tylko tam można ją stosować. Najczęściej ma ona swoje zastosowanie tam, gdzie ma pojawić się większa grupa osób, która wcześniej niestety nie miała okazji się poznać. Pozwana to na uniknięcie niezręczności ze strony osób, które się nie znają. 

Wszystko zgrane ze smakiem 

Idealnym pomysłem jest wybranie winietek, które stylem i kolorem będą pasowały do reszty dodatków, które zostały wybrane pod odpowiednią okazją. W tym samym stylu i  kolorze powinny być też zaproszenia ślubne. Nie kieruj się wyłącznie obecną modą, ponieważ z czasem przecież przeminie jak wszystko. Skup się na tym, aby winietki były wyjątkowe. Pismo na nich może być np. odręczne. Dodatkowo jeśli jest to wesele w stylu boho może być do nich dodany jakiś element florystyczny. 

Czy watro korzystać z winietek? 

Obecnie wiele przyszłych par młodych korzysta z tego rozwiązania, ponieważ prowadzi ono do tego, że organizacja jest na wyższym poziomie. Na wstępie imprezy nie ma niepotrzebnego zamieszania. Lepiej jest w tym dniu unikać zbędnych, niezręcznych sytuacji, które mogą wprowadzić spore zamieszanie. Starajmy się, aby nie dochodziło do tego rodzaju sytuacji, jest to przecież najważniejszy dzień w życiu przyszłych małżonków. Niepotrzebne są dodatkowe zmartwienia już na starcie. 

Trzymaj się określonych zasad

Oczywiście nie wygląda to tak, że para młoda rozsadzi sobie gości według swojego upodobania. W zasadzie młodzi muszą trzymać się określonych zasad savoir-vivre, które jasno mówią o tym, jak wygląda hierarchia zebranych gości podczas uroczystości weselnej. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here