Zabieg przedłużania rzęs to jedna z najczęściej wybieranych w ostatnim czasie metod, na poprawę wyglądu. Kobiety coraz więcej czasu i pieniędzy inwestują w swoją urodę. Coraz częściej odwiedzamy fryzjera, udajemy się regularnie na zabiegi kosmetyczne czy nawet chodzimy do SPA albo na masaż. Manicure to już praktycznie rutyna. Do całej tej listy dopisano w ostatnim czasie przedłużanie rzęs. Niemniej jednak nadal wiele kobiet nie wie gdzie najlepiej wykonać zabieg i co warto o nim wiedzieć.

Przedłużanie rzęs – najpopularniejsze metody

Jeśli chcesz przedłużyć rzęsy po raz pierwszy, koniecznie zajrzyj również do innego poradnika, w którym przedstawiono wszystko, co warto wiedzieć o przedłużaniu rzęs. Tymczasem przedstawiamy najpopularniejsze metody tego zabiegu:

  • metoda 1:1,
  • metoda 2D,
  • metoda 3D,
  • metoda 4D,
  • metoda mieszana,
  • metoda Quick Lashes.

Odnośnie tej ostatnie w wielu salonach nazywana jest różnie, np. hollywoodzkie spojrzenie albo błyskawiczne przedłużanie rzęs. Chodzi w niej o to, że zabieg wykonywany jest w bardzo krótkim czasie bo zaledwie 30 minut. Polega on na doklejeniu kępek rzęs. Sprawdza się zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz wyglądać efektownie np. na sesji zdjęciowej czy ślubie. Niestety jest najbardziej krótkotrwałą metodą.

Do najpopularniejszej niewątpliwie należy metoda 1:1 oraz 2D. Ta pierwsza sprawia, że rzęsy wyglądają w pełni naturalnie, są wydłużone i perfekcyjnie podkręcone. W metodzie 2D dodatkowo zyskujemy zwiększenie ich objętości. Wszystko za sprawą doklejenie nie jednej, a dwóch rzęs w miejscu każdej naturalnej.

Gdzie wykonać zabieg?

To kluczowe pytanie, które pada zaraz po pytaniu odnośnie metod przedłużania, które wymaga konkretnej odpowiedzi. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ tylko profesjonalnie wykonany zabieg zagwarantuje trwałe efekty. Co więcej, tylko doświadczona stylistka z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem będzie w stanie wykonać zabieg bezpiecznie. A przecież na zdrowiu się nie oszczędza!

Perfekcyjne podkręcenie i przedłużenie rzęs jest możliwe do wykonania w specjalistycznym salonie. Znaleźć go możesz w gąszczu ofert dostępnych na https://www.moment.pl/rzesy/olsztyn. To nie jest zwykła wyszukiwarka salonów urody. To miejsce skupiające najlepsze salony w mieście, których profesjonalizm i jakość usług została potwierdzona licznymi opiniami klientów. Koniecznie sprawdź, czy w Twojej okolicy znajduje się dobry salon oferujący przedłużanie rzęs i umów się na wizytę. Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane po wywiadzie ze stylistką, która zanim wykona, zabieg musi sprawdzić stan i kondycję Twoich rzęs. To od niej zależy, którą metodą wykonasz zabieg i czy w ogóle będzie on możliwy do wykonania!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here