Przeszczep włosów jest zabiegiem opartym na przeniesieniu kępki włosów wraz z ich mieszkami z miejsca, w którym włosy rosną gęsto, do obszaru, w którym tych włosów jest mniej bądź nie ma ich wcale.

Techniki wykonywania zabiegu.

Istnieje wiele różnych technik wykonywania transplantacji włosów. Po części metoda, na jaką się zdecydujemy może zależeć od tego, jaka zostanie wybrana klinika włosa Warszawa jako stolica oferuje sporą ilość punktów, które specjalizują się w zabiegu przeszczepu włosów, wobec tego również w tym mieście istnieje największa różnorodność metod, na jakie można się zdecydować.

Warto zwrócić uwagę, iż do najczęściej wybieranych metod można zaliczyć metodę FUE. Polega ona na pobraniu zdrowych mieszków włosowych z bocznej części głowy lub potylicy i umieszczeniu ich na wcześniej wyznaczonej linii włosów w miejscu, gdzie nie ma owłosienia. Zabieg przeprowadzany jest przy miejscowym znieczuleniu, a proces regeneracji przebiega szybko.

Metoda SAFER jest rozwinięciem metody FUE opisanej wyżej. Tym razem włosy pobierane są przy pomocy specjalnych urządzeń pracujących pod ciśnieniem i przenoszone są transportem pneumatycznym. Cały zabieg z wykorzystaniem metody SAFER w porównaniu do metody FUE może trwać nawet o cztery godziny krócej.

Transplantacja z wykorzystaniem robota jest ciekawą metodą na przeszczepianie włosów Warszawa posiada wyspecjalizowaną klinikę, która korzysta z maszyny Artas iX. Wykorzystanie nowoczesnej technologii pozwala uniknąć blizn i przyspiesza proces regeneracji.

Gdzie najlepiej dokonać przeszczepu włosów?

Jak zostało już wcześniej wspomniane, im większe miasto, tym większy wybór klinik i metod transplantacji włosów. Zatem, jeśli szukasz najodpowiedniejszego miejsca, w którym wykonasz Przeszczep włosów warszawa może okazać się idealnym miastem.

Wybierając klinikę warto zwrócić uwagę na poszczególne aspekty. Przede wszystkim, pierwsze co należałoby wykonać, to poszukanie opinii o danym miejscu. Następnie, na wizycie kontrolnej ocenienie samodzielnie, czy personel nam odpowiada oraz czy samo miejsce jest zadbane. Dobrym pomysłem będzie udanie się do kliniki przeszczepu włosów, która podąża za nowoczesnymi metodami i wykorzystuje je w swoich pracach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here