Przysmaki dla psa to niezastąpione produkty, z których niejeden właściciel czworonoga pewnie nie raz miał okazję korzystać. Ze względu na ich dużą różnorodność, można je odpowiednio dopasować do potrzeb pupila z uwzględnieniem nie tylko jego gustu, ale także, które będą urozmaiceniem i wzbogaceniem jego odpowiednio zbilansowanej diety. W końcu szereg ze smakołyków jest pełnych w wartościowe składniki w postaci m.in. minerałów i witamin.

Sklep Weterynaryjny.pl w swojej bogatej ofercie posiada różnego rodzaju przekąski dla psów, które można wykorzystać na szereg sposobów. Zazwyczaj używamy ich jako swego rodzaju nagrodę dla naszego pupila w momencie chęci pochwalenia jego zachowania, czy też wykonania komendy zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Smakołyki są również bardzo cennym i pomocnym rozwiązaniem w przypadku codziennych treningów pupila, zachęcając go tym samym np. do aportowania. Z powodzeniem można z nich również korzystać w momencie, gdy chcemy podziękować za jego towarzystwo.

Przysmaki dla psa zaliczane są do tych elementów, które przyczyniają się do dobrego samopoczucia naszego pupila, na co z pewnością również duży wpływ ma zarówno troskliwy opiekun, stymulujące bodźce zewnętrzne, jak i bezpieczne miejsce do odpoczynku.

Jakie funkcje pełnią przekąski dla psów?

Smakołyki doskonale sprawdzają się jako dodatkowe źródło energii. Dlatego też można je wykorzystywać jako nagrodę po długim spacerze/wysiłku, podczas którego nasz czworonóg był posłuszny.

Przysmaki dla psa pozwalają również na wzmacnianie więzi z opiekunem, ponieważ dzięki nim jesteśmy w stanie nie tylko budować, ale także i umacniać relacje psa z człowiekiem.

Dla naszych pupili przysmaki są rarytasem dla kubków smakowych, co w dużej mierze związane jest z zastosowaniem uwielbianych przez nie tłuszczów. Warto jednak pamiętać, że należy je stosować z dużą rozwagą i umiarem, zgodnie z instrukcją umieszczoną na etykiecie.

Odpowiednie dopasowane smakołyki stanowią dodatkowe źródło witamin i wielu innych dodatkowych składników odżywczych, dzięki czemu wspierają zdrowie czworonoga.

Najczęściej występujące rodzaje przysmaków dla psa

Przekąski mogą występować w postaci mięsistej, do których zaliczyć możemy suszone mięso i podroby. Są one najbardziej naturalnym produktem dla czworonogów, który występuje w wielu wariantach smakowych takich jak np. suszone mięso wołowe, drobiowe, jagnięce, z królika lub indyka.

Przysmaki dostępne są także w postaci rożnego rodzaju ciasteczek, pasków, spiralek, dropsów, czy też miękkich kawałków, które zazwyczaj wykorzystywane są do wspierania treningów oraz zacieśniania więzi z pupilem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here