Dzisiejsze komputery wprost stworzone są do tego, żeby uruchamiać na nich najnowsze gry. Ceny profesjonalnych podzespołów do naszych pecetów spadły na łeb na szyję, co pozwala nam na zakup konkretnej maszyny w niezłej cenie. Jeśli więc marzy nam się płynna rozgrywka we wszystkich dostępnych dziś grach, nie musimy wydawać majątku na zakup komputera. Jeśli jednak posiadamy już obecną konfigurację sprzętową i nie zamierzamy jej w najbliższym czasie zmieniać, możemy zastosować kilka prostych tricków, żeby zwiększyć ilość klatek na sekundę w grach komputerowych.

Jak zwiększyć FPS w Lolu

Jak zwiększyć FPS w LoluPrzede wszystkim w grach online nie zawsze niska wydajność spowodowana jest słabymi podzespołami. Czasami okazuje się, że wina leży właśnie po stronie słabego łącza internetowego. W takiej sytuacji powinniśmy zadbać o to, żeby nasz operator za dodatkową opłatą zwiększył naszą prędkość połączenia. Jeśli jednak nasz internet nie należy do najwolniejszych, możemy spróbować zmian bezpośrednio w ustawieniach gry. Zatem, jeśli pytamy jak zwiększyć fps w lolu, powinniśmy na początku zmniejszyć ustawienia graficzne na minimalne. Wpłynie to niestety na samą jakość rozgrywki, jednak pomoże nam to ją upłynnić. Musimy zatem wybrać, czy wolimy ładniejsze grafiki, czy płynniejszą grę. Dodatkowo, przed samym uruchomieniem rozgrywki, warto byłoby powyłączać wszelkie program, które uruchomione są w tle na naszych komputerach. One również potrafią bardzo skutecznie zmniejszyć wydajność naszych komputerów.

Powiększenie priorytetu League of Legends

Ostatnią operacją jaką możemy wykonać, która z pewnością doda nam parę klatek na sekundę, to powiększenie priorytetu League of Legends w naszym menadżerze urządzeń. Poprzez zastosowanie kombinacji klawiszy Control+Alt+Delete, wyświetlimy wspominanego wcześniej menadżera. Tam musimy udać się do zakładki z procesami i odnaleźć proces związany z grą Lola. Klikając prawym przyciskiem myszy na jego nazwę, odnajdziemy hasło „ustaw priorytet”. Musimy z rozwijanej tabeli ustawić wysoki priorytet gry, dzięki czemu poświęcimy wydajność całego komputera, żeby uzyskać płynność samej gry.

[Głosów:19    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here