Nieprzewidziane sytuacje losowe takie jak awaria samochodu, konieczność wykonania remontu, lub uszkodzenie sprzętów AGD skutkują poszukiwaniem rozwiązań finansowych, które natychmiast zasilą budżet domowy. Z pomocą przychodzą instytucje oferujące produkt, jakim jest pożyczka online w 15 minut.

Wiadomo, że proces procedowania wniosków pożyczkowych w banku trwa nawet do kilku dni. Ponadto banki wymagają spełnienia odpowiednich kryteriów i warunków, które dyskwalifikują osoby posiadające już istniejące zobowiązania finansowe. Instytucje pozabankowe natomiast oferują pożyczki w 15 minut bez wychodzenia z domu i bez zaświadczeń od pracodawcy. Jak to możliwe? Otóż wsłuchując się w potrzeby pożyczkobiorców, parabanki stworzyły nowe możliwości zasadniczo dla wszystkich. Praktycznie każdy może otrzymać środki finansowe, dlatego produkt natychmiast stał się popularny.

Dodatkowe pieniądze w 15 minut bez wychodzenia z domu

Siedząc na wygodnej kanapie z laptopem na kolanach, można wnioskować online o dodatkowe środki finansowe na dowolny cel i otrzymać je na konto w trybie prawie natychmiastowym. Jest to możliwe, ponieważ instytucje pozabankowe nie wymagają zaświadczeń od pracodawcy, nie sprawdzają pożyczkobiorców w bazach BIK i KRD, dzięki temu decyzja jest błyskawiczna, a kredyt w 15 minut staje się faktem.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę online w 15 minut?

Aby otrzymać pieniądze na konto, należy spełniać następujące warunki:

  • być właścicielem konta osobistego w banku,
  • mieć ukończony 18 rok życia,
  • posiadać obywatelstwo polskie i mieć aktualny dowód osobisty,
  • dysponować aktualnym numerem telefonu komórkowego i adresem e-mail.

Jak wnioskować o kredyt w 15 minut?

O pożyczkę online w 15 minut należy wnioskować przez internet. Procedura jest banalnie prosta i polega na zalogowaniu się na stronie instytucji pożyczkowej – https://www.lendon.pl/pozyczka-w-15-minut , wybraniu kwoty i terminu spłaty, oraz złożeniu wniosku z załącznikami. Przydatne są w tej sytuacji rankingi firm pożyczkowych, ponieważ w jednym miejscu możemy zapoznać się z konkretnymi ofertami kilkudziesięciu instytucji, porównać warunki i wybrać opcję najbardziej nam odpowiadającą.

Jaką kwotę można otrzymać?

Kwotę pożyczki online w 15 minut możemy dostosować indywidualnie do potrzeb. Dla stałych klientów systematycznie wywiązujących się z zobowiązań dostępne są pożyczki ratalne do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pożyczkobiorcom, którzy po raz pierwszy korzystają z kredytu w 15 minut, oferowane są przeważnie kwoty od kilkuset złotych do kilku tysięcy ze spłatą do 3 miesięcy i z opcją braku jakichkolwiek opłat. Oznacza to, że pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa i klient nie płaci nic za pożyczone pieniądze. Ma to na celu zachęcenie pożyczkobiorcy do długofalowej współpracy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here