Nowoczesne konstrukcje stalowe to znakomity sposób na pozyskanie funkcjonalnej przestrzeni na różne cele biznesowe. Takie obiekty doskonale się sprawdzą przy każdego rodzaju biznesie dlatego są chętnie wykorzystywane przez Przedsiębiorców z różnych branż. Wykorzystuje się je na centra logistyczne i magazyny, wiaty rolnicze, zakłady produkcyjne i przemysłowe, na potrzeby handlowe i usługowe. Zaletą hali stalowej jest możliwość dokładnego dopasowania do wszystkich potrzeb Inwestora, co przedkłada się na jej bardzo wysokie walory użytkowe.

Projektowanie hal stalowych – zaufaj profesjonalnej firmie

Budowa hali stalowej przebiega sprawnie od warunkiem, że powierzymy jej produkcję doświadczonej firmie budowanej. Aby jednak taki obiekt mógł powstać najpierw należy sporządzić profesjonalny projekt. Jest to bardzo ważny element mający kluczowe znaczenie dla powodzenia realizacji całej inwestycji. Właśnie dlatego trzeba wybrać biuro projektowe, które zatrudnia wysokiej klasy inżynierów i technologów budownictwa, dbających o najwyższą jakość projektowej konstrukcji. Warto skorzystać z kompleksowych usług renomowanej firmy Kobexstal.pl.

Na czym polega projektowanie hali w naszej firmie?

Do tworzenia projektów hal stalowych używamy najnowocześniejszego oprogramowania firm Construsoft, Dlubal oraz Cadsis. Dzięki temu powstają profesjonalne projekty, które są doskonale przemyślane. Uwzględniają najlepsze rozwiązania i koncepcje ściśle dopasowane do wszystkich potrzeb Przedsiębiorcy. Nasze projekty powstają w oparciu o Eurokody i są idealne dostosowane do warunków geologicznych danej lokalizacji. Należy podkreślić, że spełniają wszystkie wymagania wytrzymałościowe i jakościowe, stawiane przez polskie normy.

Projektowanie hal stalowych – jakie projekty oferujemy?

Nasze biuro projektowe opracowuje dwa rodzaje projektów: typowe i indywidualne. Te pierwsze to autorskie, gotowe projekty o różnych wymiarach, które cechują się krótkim czasem realizacji i niskimi kosztami wykonania. Projekty indywidualne powstają w przypadku, gdy Przedsiębiorca ma bardziej sprecyzowane oczekiwania i projekt typowy mu nie wystarczy. Projekty tego typu mogą uwzględniać różne dodatkowe rozwiązania, takie jak ilość podpór wewnętrznych lub zastosowanie innych elementów wyposażenia, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania hali. Wszystkie rodzaje projektów są zoptymalizowane pod względem funkcjonalności i wytrzymałości oraz dostosowane do różnego rodzaju warunków klimatycznych, takich jak strefy śniegowe czy wiatrowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here