Serwisy obiadowe z porcelany to jeden z produktów oferowanych przez Salony Agata Meble. Opinie, że zastawa z porcelany musi być droga, by zapewniać funkcjonalność i cieszyć nasze oczy zdają się być dość przesadzone. Zapraszamy na małą recenzję porcelanowych serwisów obiadowych z Salonów Agata.

Minimalizm w (niskiej) cenie

Ofertą porcelanowych serwisów nie zawiodą się miłośnicy minimalistycznych rozwiązań. W końcu, jeśli w salonie znajdują się proste, nowoczesne meble i minimalistyczne dodatki, również zastawa obiadowa nie powinna odbiegać od tego trendu. Minimalistyczne zestawy obiadowe, taki jak składający się z 18 elementów serwis TIAGO, można znaleźć w ofercie prezentowanej przez Salony Agata, nie nadszarpując tym samym domowego budżetu. Talerze cechują się wysoką funkcjonalnością za sprawą prostych i odpowiednich do podawania posiłków kształtów.

Elegancka zastawa stołowa z subtelną dekoracją

Porcelanowe serwisy obiadowe oferowane przez Salony Agata cieszą się także dobrymi opiniami wśród miłośników elegancji. Dowodem może być serwis obiadowo-kawowy LIVIO składający się z 30 elementów. Subtelne dekoracje w postaci listków nawiązują do stylu klasycznego, jednak elementy zastawy mają nieco bardziej futurystyczne kształty. To wspaniałe połączenie dla miłośników eklektyzmu z nutą elegancji, również ze względu na dość nieregularne kształty naczyń.

W podobny sposób śmiało można scharakteryzować również serwis obiadowo-kawowy LINO. Talerzyki udekorowano subtelnym wzorem złożonym z linii, o regularnym położeniu względem siebie. Zestaw powinien dobrze sprawdzić się na przykład we wnętrzu w stylu vintage, które jednocześnie nie jest pozbawione nowoczesnych elementów aranżacyjnych.

Nowoczesna elegancja

Porcelanowe serwisy obiadowe mogą być jednocześnie eleganckie i nowoczesne. Dowód? Komplet obiadowy OPERA zawierający 30 elementów. Klasyczna biel porcelany prezentuje się naprawdę efektownie. Nowoczesna elegancja polega na nieregularnych kształtach naczyń, które z pewnością świadczą o wyjątkowym guście właściciela tej zastawy. Doskonale nadaje się ona na przyjęcie gości i zaserwowanie im wykwintnego obiadu.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here