Jeżeli chcemy zadbać o bezpieczeństwo naszych dzieci, należy pamiętać o tym, by zaopatrzyć je w akcesoria odblaskowe. Zwłaszcza w sytuacji, gdy dziecko samodzielnie chodzi do szkoły. Akcesoria odblaskowe oprócz tego, że są ciekawym sposobem na urozmaicenie stylizacji dziecka, są również sposobem na polepszenie jego widoczności na drodze, gdy zapadnie zmrok.

Jakie są akcesoria odblaskowe dla dzieci?

Zawieszka odblaskowa, jest gadżetem specjalnie uwielbianym przez dzieci. Występują w formie małych elementów, które znacznie wpływają na widoczność dziecka, zwiększają ją. Przydadzą się na spacerze, w drodze do szkoły lub domu, podczas jazdy na rowerze.
Zazwyczaj takie zawieszki są przyczepione do plecaka dziecka, ale można je również doczepić do kurtki, czapki. Najważniejsze, aby umieścić zawieszkę w widocznym miejscu.

Odzież odblaskowa, dostępna jest w sklepach z odzieżą dziecięcą. Zazwyczaj są to kurtki, bluzy i kamizelki, które posiadają odblaskowe wstawki. Dostępne są również czapki, które mogą być dopełnieniem ubioru, lub jeżeli dziecko nie chce dać się przekonać do noszenia specjalnej odzieży, wybiera czapkę, która również zwiększa jego widoczność.
Tańszą alternatywą jest zakup specjalnych naklejek odblaskowych, które można przyszyć do własnej kurtki lub bluzy. Takie rozwiązanie również dobrze, się sprawdza.

Akcesoria odblaskowe dla dzieci

Breloczek odblaskowy, inaczej nazywany brelokiem pulsacyjnym led. Taki brelok sprawia, że dziecko jest widoczne na drodze, z większej odległości. Dodatkowo miganie zwraca szczególną uwagę na osobę, nie da się nie zobaczyć takiego dziecka. Taki rodzaj odblasku, znakomicie sprawdza się jako dodatek do pęku kluczy lub jako zawieszka do plecaka.

Maskotka odblaskowa, każde dziecko lubi misie. Dlatego odblask, w takiej formie jest idealnym rozwiązaniem. Maskotki odblaskowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które świetnie odbijają światło. Są dodatkiem 2w1, nie dość że fajnie się prezentują, to jeszcze dbają o bezpieczeństwo dziecka.

Przeczytaj też: http://www.strzyga.pl/bezpieczenstwo-dziecka-w-domu/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here